Tehnikaid ja oskusi, mida vajate, et kapten efektiivne aja juhtimine Tips

 

Muidugi postitatud. Hästi tuntud tõsiasi, et on. Financial isiklik areng, nõu ja ka plaanis ma alustad see artikkel lihtsa eeldus. Mida rohkem aega on, seda rohkem raha saab teha. Igaüks, kes on teine äri, et nad töötavad oma off aega teenida passiivset tulu ei tõendavad seda. Sisuliselt professionaalselt öeldes, ma arvan, et see on üldteada, et kui meil oleks rohkem aega tööl, siis oleks tegelikult rohkem raha.

Nii et siin on küsimus. Kuidas me rohkem aega? Kas see on üldse võimalik? Noh, mis see taandub on õige aeg juhtimine. See on peamine tegur, mis paneb mind tõhusam ja tootlikum kui kamp minu töökaaslased. This huh laen might be a good solution for you. Kuidas saab seda teha ka? See on tõesti päris elementaarne. Jah see on õige! Sa pead lihtsalt tööle üsna vähe tugisambaid ajajuhtimise nii oma isiklikku ja tööalast elu. See on koht, kus ta hakkab üha väga lõbus, eks? võite näha rohkem aega ilmuda oma igapäevaelus ja leiavad, et sul on muutunud tõhusamaks juures täites oma ülesandeid, kui sa seda teed. laen

Olen valinud välja 5 kõige olulisem aeg tükki managementconcept ning tõi neid siin teie jaoks, et aidata teil alustada. Likvideerida Tarbetud See muutub üha tõsi iga päev. Kõrvaldada ebavajalik elu läheb pikk tee tegemisel teid tootlikumaks kas isiklikult või professionaalselt. Kas see ei kõla tuttavalt? Mida ma pean tarbetu? Las ma ütlen sulle midagi. Noh, mis takistab teil jõuda oma konkreetsele eesmärgile. Pane tähele, et ei kuluta 45 minutit Facebookis, kui teie eesmärk on puhastada oma e-postkasti. Ärge kulutada 25 minutit päevas Fielding tarbetuid telefonikõned, kui sul on tähtaeg teha tööl. Lihtsamalt öeldes, sul on vaja joonistada kindel, selge piir vajalik ja oma elu. Rangemad teil määratleda neid tingimusi, mida rohkem sa leiad, et palju asju on tõesti ebavajalik oma elus.

Olen kindel, et olete kuulnud seda. Töö planeerimisel Kui te lähete tööle iga päev, millel pole aimugi, mida sa tahad saavutada, siis arvan, mida? See on koht, kus ta hakkab üha väga huvitav. Sa ilmselt täita midagi. Samuti tühistas kümme kuni viisteist minutit enne töö ja kas kirjutada või vaimselt planeerida, mida sa tahad saavutada. See on koht, kus ta hakkab üha tõesti lõbus. Isiklikult ma planeerida oma tööd igal hommikul, kui ma sõidan ka tööle. Tegelikult need severalminutes, et ma veedan planeerimise rohkem kaasa mulle on produktiivne ja tõhus kui midagi muud, mida ma teen. Nüüd pööra tähelepanu saamiseks. Plaanide elluviimiseks, pärast seda, kui otsustada, mida sa tahad saavutada. Lisaks multitegumtöötlus Multitasking oskused on annet, et mitte kõik meist on. Mõistes, kas sa oled inimene tüüp, mis ei saa seda teha või mitte, on oluline. Hea, kui oled suutnud multitask. For more info visit this web page: pikavippi360 pikavippi heti. Ära tüüta üritab, kui sa ei ole. Paljud inimesed teevad ise vähem efektiivne, püüdes multitask, kui nad lihtsalt ei saa seda teha. Lihtsalt hoida lugemisel! See toob kaasa arvukaid projekte alustanud ja ükski neist ei ole lootusetuse, lohakas töö ja isegi valmis.

Nüüd siis tähelepanu pöörama. Teada, millal multitask teeb? Absoluutselt mitte. Sul on ka teada, kui ei multitask. Iga päev tööl on minu jaoks, seal on 4-5 Ilmalik natuke “kontroll-tüüp” asju, mis peavad olema täidetud. Nad on igav ja Ilmalik. Arva ära? Aeg, mis ma pühendada, mis on tavaliselt katkematu ja ma tavaliselt keskenduda midagi muud peale selle projekti, kui mu boss annab mulle eriprojekt, et ta vajab tehtud õigeaegselt ja kõrgeima kvaliteediga. Muidugi teame, kui multitask ja millal mitte.

Vähendada katkestused lõpuks vähendada katkestuste arvu oma elus. Samuti saab muuta mood, kus sa nendega toime tulla, realistlikult, siis ei saa vähendada asju number, mis hakkavad teid segada. Arva ära, kui ma töötan midagi olulist ja üks minu töötajad on mulle midagi, mida ma tean, saab tegeleda hiljem. Ok, ja nüüd üks tähtsamaid osi. See on täpselt see, mida ma teen. Kindlasti lase mul lõpetada, mida ma teen kohe ja siis me hoolitseme selle, kindel, saame aidata. Sa näed? Pane tähele, et lugupidavalt, panin need ära lõpetada, mida ma teen praegu. See tähendab, et kui minu ülemus kutsub mind, kui ma olen midagi keskel, hästi või mis on katkestus, mis on väärt tegemist prioriteet.

Rohkem aega võimaldab teil keskenduda kõige olulisemate ülesannete Kas olete Bigshot ettevõtja või palgatöötajana, füüsilisest isikust ettevõtjad. Olles ja distsiplineeritud, valmistatud või evenganized teile vajalikku aega muutuda tootlikumaks, mis viib lõpuks rohkem raha. Selle tulemusena tahes edulugusid seal osas efektiivne aja juhtimine, kas isiklikult või isegi professionaalselt? Peal, et me tahame kuulda nende kohta allpool.

Jah, see on õige! Kategooriad. Finantsplaneerimine, isikliku arengu või nõu David alustas oma isiklik rahandus, yourFinances101 ja ka blogi juunis 2009 avaldati tema esimene raamat, kuidas säästa rohkem ja kulutavad vähem nn Ära ole Mule. Alates sellest ajast on ta olnud korrapärane kaastöö eest raha Crashers.

Hoidke lugemine! Ta elab just väljaspool GA, kõige rohkem ja ka Atlanta kõik tema vaba aeg on asunud oma hämmastav kolme aastane poeg Nicholas.

Lisaks sellele partnerlusvõimalustest kontakti abi @ myfinance. Me ei suutnud laadida Disqus. Kas olete kuulnud midagi sellist varem? Kui oled moderaator palun vaadake meie tõrkeotsingujuhendit.

Märka soovitades vahenditega see arutelu väärt jagamist. Teade, siis saab jagada oma järgijaid “Disqus toidab ja annab looja Kiitus! Arvestades eespool öeldud. Disqus kunagi mõõdukas või tsensorid. Kujutage hetkeks. Eeskirjad selles kogukonnas on oma. laen

Teie e-posti on ohutu koos meiega. Olen kindel, et olete kuulnud seda. See on ainus, mida kasutatakse mõõdukalt ja vabatahtlik teated. Seetõttu ei ole jobu või midagi ebaseaduslikku. Tavaliselt kõik on lihtsam nii.

Need on mõisted, mis kõik tootmisprotsessis loodud, tuleks kohaldada tootmise rohkem aega = rohkem toodet = suurem kasum. Kehv ajajuhtimise tulemusi kaotanud võimalikke tulusid.

Arvestades eespool öeldud. Meil kõigil on aeg sama summa, mis meil on, on see, mida me teeme seda teeb vahet, kui efektiivsed me oleme. Seda tuleb võtta tõsiselt. Esimene samm paremini juhtida aega on teada, kus see läheb. Loe edasi http.

Arvestades eespool öeldud. Meil kõigil on aeg sama summa, mis meil on, on see, mida me teeme seda teeb vahet, kui efektiivsed me oleme. Seda tuleb võtta tõsiselt. Esimene samm paremini juhtida aega on teada, kus see läheb. Loe edasi http.

Arvestades eespool öeldud. Meil kõigil on aeg sama summa, mis meil on, on see, mida me teeme seda teeb vahet, kui efektiivsed me oleme. Seda tuleb võtta tõsiselt. Esimene samm paremini juhtida aega on teada, kus see läheb. Loe edasi http. Arvestades eespool öeldud. Meil kõigil on aeg sama summa, mis meil on, on see, mida me teeme seda teeb vahet, kui efektiivsed me oleme. Seda tuleb võtta tõsiselt. Esimene samm paremini juhtida aega on teada, kus see läheb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*