Kas võlakirjadesse investeerimise ohutum kui Stock investeerimine

Enamik investeeringuid spetsialistid leiavad võlakirju ohutu komponent portfelli. Nad peaksid andma stabiilsust ja kindlust, et varud ei “Teised ütlevad, et võlakirjad ei ole nii ohutu kui nad paistavad. Las ma küsin sult midagi. Kes sa uskuda? Teade mõlemad pooled tegelikult teha mõned head punktid. Ka suurus ja stabiilsus oma tulu, kui palju sa otsustada eraldada võlakirjade VS varud ei sõltu ainult tegurid nagu oma vanuse ja riskitaluvuse. Sa peaksid seda arvesse võtma. Teie investeering edu ka suuresti sõltuvad teie võimet pidurdada kulutuste ja raha kõrvale tulevikus. Olen kindel, et olete kuulnud seda. Me peame oluliseks eristada võlakirjadesse investeerimise kaudu raha või ETF väärtpaberite vastu osta üksikute võlakirjade enne kui me vaatame plusse ja miinuseid võlakirjadesse investeerimise üle varud.

Las ma ütlen sulle midagi. Üks võimalus investeerida võlakirjadesse on ostes üksiku ettevõtte või riigi võlakirjade kaudu oma investeeringuid professionaalne või vahendamine. Hoidke lugemine! siis on garanteeritud, et saada intressimakseid põhineb kupongiga võlakirjade kui emitent pankrotistub, kui te investeerida sel viisil. Veenduge väljastanud ettevõtte finantsaruanded on heas seisus, kui sa osta ettevõtete võlakirjade. Kui sa osta riigivõla, võib see samuti ei juhtu juhuslikult, on tavaliselt vähem maksejõuetuse riski. Samuti saab investeerida võlakirju investeerimisfondid või börsil kaubeldavate fondide, mis on põhimõtteliselt kogud võlakirjade erinevate tähtaegadega. Jah see on õige! Nad kauplevad sarnaselt varude et on olemas tegelik hind, mis on pidevas muutumises. Kõlab familiardoes pole? Nad võivad keskenduda ettevõtte või riigi võlga, lühike ja isegi pikaajaliste laenude või segu mõni neist. Ka pakkumise ja üldise nõudluse võlakirjaturule, mis on väga palju läbi oma kontrolli need hinnad vahendeid kõikuda mitte ainult hindade põhjal võlakirjade need sisaldavad. See tähendab, et sa, et samuti nagu varud võib kaotada osa oma esialgse investeeringu, kui olete sunnitud müüma oma positsiooni ajal, mil fond kaupleb madalama hinnaga kui sa selle ostnud. money

See on huvitav eks? Seal on mitmeid häid põhjuseid paljud peavad võlakirjad olla ohutum kui varud. See on õige! Väiksem lenduvus. Ajalooliselt võlakirjade hinnad kõiguvad vähem kui aktsiate hinnad. Click this link: sms money. Nad võivad olla stabiliseeriv faktor oma portfelli, vastavalt sellele, kuidas investeerida. Või lähedal. Parem planeerimine. Suurem Kuna stabiilsuse võlakirja tootlust, võivad nad teha seda veidi lihtsam planeerida oma tulevikku. Nüüd lubage mul teile midagi öelda. Teades, et oma võlakirju maksab teile teatud summa igal aastal võimaldab seadistada energiasäästu eesmärgid ja paremini hinnata oma investeeringu tasuvust. Võite kergemini ennustada, kui palju raha on teie Roth 401k kava pärast pensionile põhineb võlakirjapositsiooni fondi. Tõsiselt. Pöördvõrdeline varusid. Näiteks ajalooliselt või aktsiate hinnad liikunud vastupidises suunas. See võib anda ohutusvaru juhul aktsiaturu suplus. Nagu me näeme järgmises osas, aktsiad ja võlakirjad on muutunud positiivses korrelatsioonis aastakümneid viimase paari. See maandamiseks element ei ole alati asjakohane. Kaks võimalust kasumit. On kaks võimalust võite teenida raha võlakirjadesse. Samuti saab kasu, müües oma võlakirju kõrgema hinnaga kui müünud neid enne küps, siis koguda huvi oma võlakirju.

väiksemat tulu. Need on tavaliselt madalam, kuigi võlakirja tootlust kipuvad olema sujuvam kui need varud. Kas olete kuulnud midagi sellist varem? See kehtib eriti tänapäeva rekordiliselt madal intressimäär keskkond. Tõsiselt. Kõrgem inflatsioon haiget oma ostujõudu raha. Inflatsioon töötab 3 protsenti, siis tegelikult on reaalne tulu -1 protsenti. Tegelikult te kaotate raha ostujõu. Tavaliselt kaod on võimalik. You actually need visit this website: pikavippi360 vivus. Sa isegi neil ei juhtu võivad kaotada oma peamise kui emitent ei täida oma kohustusi, kusjuures vaikimisi on väga haruldased kvaliteetse emitentide. Võite kaotada raha, kui sa müüa võlakirja või võlakirjafondi kui hind on madalam kui kust selle ostsite, nagu eespool mainitud. Vananemine Bond Bull Market. Võlakirjade hinnad on tõusnud ja saagikus on langenud juba 30 aastat. Paljud usuvad, et me oleme lõpule lähemale kui võlakirja hakanud pulli turul. Ajalooliselt võib võtta palju kauem võlakirjaturg väljumiseks haripunkti, kui see saavutab haripunkti. Ma olen kindel, et see kõlab tuttav.meil võib olla veidi kauem minna, eriti juhul, kui keskpank sekkub säilitada madalamad. Üha positiivne seos varud. Mõne märkimisväärsed erandid, aktsiad ja võlakirjad on tegelikult liiguvad sarnaste suundade aastakümneid viimase paari. 2008.aastal finantskriisi käigus müüdi aktsiad tugevalt ja liikus raha tajutav ohutuse võlakirju. Seega, kui mõlemad varaklasside jätkuvalt liigu koos, ei ole lisakasu mitmekesistamine, kui tegemist on investeerida võlakirjadesse.

Te näete, et kuigi võlakirjad on mõned eelised varud, nad kannavad oma unikaalne kogum riske, eriti tänapäeva turul. Asjaolu, et see on alati parima, et teha oma kodutöö enne kui saad kõik oma “hardearned raha, nagu iga investeering. Kaalud riskid, aeg premeerib ees võib säästa koormate kahetsust mööda teed.

 

Sa peaksid seda arvesse võtma. Iga kord, kui investeerida ja isegi majanduses tasakaalu, kim on kirjanik taga Balance Junkie, blogi isikliku rahanduse, elu. Olen kindel, et olete kuulnud seda. Võite leida oma artikleid Objekte otsib Alpha. Pöörates alla hüpoteegi ja pesapalli -in, et selleks, s suur fänn tema kolm poega. Sa peaksid seda arvesse võtma. Partnerluse võimalused Kontakt Abi @ myfinance.

Me ei suutnud laadida Disqus. Kui oled moderaator palun vaadake meie tõrkeotsingujuhendit. See ütles, soovitades vahenditega see arutelu väärt jagamist. Läheb jagas oma järgijaid “Disqus toidab!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*