Kui olete saanud üks auto Pere

money

Postitatud. Kuulsid midagi sellist varem? Alati kulutuste ja salvestamine üks suuremaid kulutusi iga pere on transport, autod Transport, Kao Go Green, fitness, võlgade ja tervise. Selle peale, tundub, et enamik peresid ise nii palju autosid kui on olemas draiverid või rohkem. Ma tean paari, kes omavad neli autot nende vahel kaks. Kas tõesti on vaja kaks või kolm autot peres, samas tundub, on ütlematagi küsimus, et pead oma auto. Kas tead vastust kuni järgmise küsimuse. Kas te hakkama vaid ühe?

Minu auto väärt on ligikaudu võrdne sellega, mida me võlgneme. See kehtib. Mu abikaasa vaid ajab oma auto tööle ja tagasi. Palju infot võib leida võrku.väljakutsete taga olles üks auto pere oleks raske võidelda, samas kui finantsid näivad kinnitavat auto maha müüa. Ma tahan, et arutada plusse ja miinuseid muutumas üks auto perele. Siiski, ma minema mõne alternatiivi auto, mida peaks kaaluma. Säästa raha -Owning ja säilitada auto saab kallis. Teade, et ei smsraha ole ainus asi, mida oleks raha, mida omavad ühe vähem autoga, siis ilmselt säästa raha gaasi. Autod vajavad hooldust nagu õlivahetus, mehaaniline, rehvi pöörlemist või isegi tööd. Tuleb tuttav ette? Hoiad ontag feesand võimalik maksude samuti kindlaks oma riik. See kehtib. Kui sa lähed kuhugi, kus pead maksma parkimise eest, saate vältida nende tasude samuti. Lisaks sa ei pea muretsema tõmmatakse üle ja selle eest maksma pileti! Sa võid säästa sadu või tuhandeid dollareid aastas, kõik need tegurid. money

tasuma võla -Kui teil on praegu võlgu kaaluda müüa ühe oma autosid maksta see välja. See on see, mis sai mulle hakkas mõtlema, kes elavad ühe auto, nagu ma mainisin. Seega, vastavalt oma võla olukorda ja kui palju teie auto on mais, võib see või väärt ei ole kasulik. Sa peaksid vähemalt kaaluda müüvad võimalus oma auto raha võrgus või saada kasutatud autokauplus, kahtlemata. Vaatleme neid nõuandeid müüa oma auto online tasuta Craigslistissa, kui soovite minna online liinil. Veenduge, et kirjutada kommentaar umbes see kommentaar vorm. Go Green -Vähendada oma ökoloogilist jalajälge bybeing üks vähem juhi teedel.

saada kasutada – toetudes transpordi alternatiivseid režiimis valida, siis on võimalus põletamine mõned kaloreid ja saada kuju. Tugineda Teised -At korda peate lootma teistele suuremeelsus saada, kus sa pead minema. Ehk siis võiks kiip gaasi raha, kui keegi aitab teil saada umbes.

See võib siiski olla väljakutse kui täiskasvanud, jagada ja kompromissi -Me kõik pidid õppima, kuidas jagada eelkoolis. Siiski peate veryopen read ofcommunication oma pere teada, kes saab võtta auto ja millal. Sa pead õppima kompromisse. Näiteks märgumise -Kui soovid vabaneda oma auto ja sõita jalgrattaga asemel, sa lähed pea tegelema withinclement ilm. pikavippi360 kulutusluotto – visit this web page in the event you are looking for more informations. See kehtib. Toetub, kus sa elad, see võib olla tõesti suur asi, eriti kui sul on kuni põhja, kus ta saab tõesti külm või lõunasse, kus on sagedased tormid.

Lõpuks jäetakse luhtunud -Kui teie juht ei saa sind üles korjata. Loodetavasti et ei juhtu liiga tihti. Siin on mõned väga suured alternatiive sõidu teid ja teie pere, kui sa otsustad minna üks auto liinil.

Aga samas, autot kasutada -Chances on olemas keegi, kes elab lähedal, mis toimub lähedal, kus sa lähed. Arvestades otsin kohta Carpool sobitamise saiti, et leida keegi. Lisaks on autode ühiskasutuse kasu on lõputu. Bike -See on suurepärane vormis kasutamine. Sul võib lõpuks säästes aega oma päevast, sest siis on juba valmis oma igapäevast treeningut, kuigi see võib teid veidi kauem, et saada oma sihtkohta. Kindlasti on see enamasti tõenäoliselt, mida mu abikaasa oleks kasutada, kui me otsustad saada üks auto perele.

See tähendab, et samuti nagu minu on see suurepärane alternatiiv auto omamine, bussi / ühistranspordi – raha ühistranspordi kärbitakse paljudes valdkondades. Mis mulle meeldib, kuidas kasutada ühistransporti, et see annab sulle võimaluse asjade tegemiseks, nagu näiteks e-kirju ja see annab sulle võimaluse olla teatud seisakuid lugeda ja realx. See võib olla tore just chill 20 või 30 minutit iga päev, kui sul on kiire elu. Jah see on õige! see on tavaliselt palju väiksem kui see, mida sa maksaksid gaasi ja parkimine, samas ühistranspordi ei kulu paar taala.

Nüüd siis tähelepanu pöörama. Mopeed või Scooter -See võib olla hea transpordiliik, kui sa lähed kuhugi, et on liiga palju, et ratas. Palju infot võib leida võrku. Click this link: huh.ee/kiirlaenud/. Telecommute -Consider töötab kodus paar päeva nädalas, kui teie firma võimaldab seda. Kaugtöö on muutumas üha populaarsemaks.

Selle peale, et see töötab hästi mõned inimesed, kuid mitte teiste jaoks. Teie mugavuse tase mängib ka suurt rolli ka seda. Olles seda öelnud, ma olen ikka veel kõhklevad tarvitavad sukelduda, kuigi ma arvan, et see on lahe idee mitmel põhjusel. Sul on elamise kogemus kui üks auto perele, eks?

kategooriat. Kas olete kuulnud midagi sellist varem? Autod Credit, võlgade ja ka Transport, kokkuhoidlikkus, Kao Fitness, võlg, tervis ja Go Green, kulutused, elustiili või Saving Casey Slide elab koos abikaasa ja laps Atlanta, GA. Ta lõpetas Florida Ülikooli 2005.aastal bakalaureusekraadi Industrial Engineering ja töötas silmapaistev haigla Atlanta. Ta otsustas, et saada stayathome ema, sündi Casey poeg veebruaris 2010. Selle tulemusena säästes samas või lugedes raha, huvid selles on roheline, töötab.

partnerlusvõimalustest kontakti abi @ myfinance. Nüüd pööra tähelepanu saamiseks. Me ei suutnud laadida Disqus. Kui oled moderaator palun vaadake meie tõrkeotsingujuhendit.

soovitada vahenditega see arutelu väärt jagamist. Läheb jagas oma järgijaid “Disqus toidab! Las ma ütlen sulle midagi. Disqus kunagi mõõdukas või tsensorid. Märka eeskirju selles kogukonnas on oma.

Las ma ütlen sulle midagi. Sinu e-post on ohutu koos meiega. See on ainus, mida kasutatakse mõõdukalt ja vabatahtlik teated. Ära ole jobu või midagi ebaseaduslikku. Kõik on lihtsam nii.

Veenduge jätnud kommentaari selle kohta. Loomulikult oleme olnud üks auto peres 7 aastat ja ei ole kunagi vaadanud tagasi. Ma saan bussiga tööle, me elame kesklinnas, samas kui mu naine sõidab autoga. Lapsed jalgsi kooli. money

tõsiselt. Samuti käime poodides tegema asju ajada jne Kuigi see võtab ekstra 10 minutit kõndida, leidsin ma veetsin 10 minutit otsib parkimiskoht niikuinii. Me haarata takso, kui hullem on hullem.

Segamini kasu on liiga suur mitte liiga. Sa peaksid seda arvesse võtma. Võib olla natuke raskem, kui sa elad äärelinnas but oma kindel mineja minu jaoks. See, kui ta hakkab asi tõsiseks. See on fantastiline, Jim! Sarnane te kõik saada üsna natuke kasutamise liiga, mis on suurepärane!

Elan kohas, kus ma ära tasunud minu maja juures 112 / kuus, ei ole Kinod ja ainult 2 pangad. Kõik, mis ütles. Kurat, meil ei ole 3G siin, me ei pea isegi ” Minu laps ei saanud uuendada Facebook oma telefonis jõulude ajal.

Oleme suurim auk kaardid kõiki mobiili reklaami.

asjaolu, et walmart.

Täname jagamine, julia. Siiski, just see teeb mind kõhklevad seda teevad. Meil on olnud üks auto perekonnale üle kolme aasta. Tavaliselt kolisime linna ja nii kasutab ühistransporti. Seega, minu naine ei tohi sõita palju enam. Kuid me armastame võttes ainult üks auto, see on tore meile. Kuid see säästa kindlustus, remondi maksumus, gaas, erinevate tasude samuti rohkem. Pea meeles, me oleme väga ühistranspordi ja ei ole lapsi.

Sarnane olete täiuslik loodud, et muuta see töö nii hästi. Peal, et tänu jagades oma kogemusi! Mitte mingil juhul ma pean sõitma DH kaugele tööle minna, mida iganes ma vaja teha, oodake, kuni ta nimetas ta oli umbes saada töölt ja sõita kogu tee tagasi sinna, tingimusel olin isegi tagasi, kust olin läheb, kui mul on vaja auto. Fakt, et see oleks lõpuks paneb lähedal kaks korda nii palju läbisõit on töömarsruudil mitu korda nädalas. Meil ei ole ühistranspordi ja vaevalt shopping siin ja keegi teine linn töötab linnas, kus DH töötab ja ta ei saa alati ära samal ajal kui keegi teine, kes ei tööta seal. Minu auto on üle 100k miili peal ja DH on veoauto on rohkem kui 200k. Sa lihtsalt ei saa sõita viidud karjamaad Taurus ja rihma hirve või orikas rümba peal, kui meil on vaja minna kuhugi koos me tavaliselt auto, kuid palju kohti DH läheb nädalavahetustel ta vajab veoauto. Sa ei saa vedama palju ringi või taga keskmise suurusega auto, kas. Me oleme isegi arutatud 3rd kasutatud sõiduki. Midagi väike, et saab väga hea läbisõit teda sõita tööle, et ta ei oleks panna nii palju kulumist minu auto säästa gaasi ja säästa gaasi guzzling veoauto korda ta tõesti peab olema veoauto.

Täname, et jagada oma kogemusi. Sa teha mõned suurepärased punkte laskmise ekstra läbisõit auto. Casey, hästi öeldud.

Me oleme elanud kui üks auto pere jaoks seda parem osa aastas. Enamasti on see hästi toiminud. Me teha seda tööd, on aeg-ajalt ebamugav aegadel, kui ajakava ei ole ühel joonel välja.

Kui inimene on motiveeritud ja näeb elavad kasu koos ühe auto olukord, ma tõesti usun, et see on võimalik. Sest just nüüd see tõesti on saanud meile meie isikliku rahanduse, eelarve ja ka majanduslikke eesmärke, kes teab, ühel päeval võib minna tagasi millel on teine sõiduk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*