Hmm, äkki Mul Need Väga Lollid Mõtted Ei Olegi?

Väikelaen tagatiseta Põgusalt märkisime ka eelmises punktis, et lisaraha on võimalus saada nii tagatiseta kui tagatisega. Leidub mitmeid eeliseid tagatisega laenu ees: Tagatiseta laenu plussid Tagatiseta laenu taotlemine on kiirem, kui tagatisega laenu korral. Kõikide kiirlaenude puhul kehtib üks põhimõte: mida lühem on makseperiood, seda väiksemad on laenu lisakulud. Pikema perioodi korral tuleb tasuda rohkem intresse.

Taotle Laenu. Tagatiseta kiirlaenud on teenusepakkujale sageli suurema riskiga. Seetõttu iseloomustab neid tagatisega laenust mõnevõrra kõrgem intress. Samas paindlikkus, kiirus, võimalus saada laen sularahas ja mõne pakkuja puhul ka laen töökohta omamata, on sageli need faktorid, mis panevad just kiirlaenu kasuks otsustama. Kiirlaenu positiivne külg on just see, et laenu saad võtta täpselt nii palju, kui sul parasjagu vaja on. Seega hinda oma reaalset lisaraha vajadust, et hoida kulud minimaalsed.

Kusjuures mõned laenufirmad võimaldavad väljastada kiirlaenud nädalavahetustel.

Olgu selleks summaks kasvõi vaid 50 eurot. Mida väiksem on laenusumma, seda vähem intresse lisandub tagasimaksmisel. Kui esitad kiirlaenu taotluse, ja sa vastad laenu saamiseks seatud tingimustele, võib laenu ülekandeks kuluda ka kõigest loetud minutid. Kusjuures mõned laenufirmad võimaldavad väljastada kiirlaenud nädalavahetustel. Mitmete laenupakkujate uus toode – Krediidikonto – lubab lisaraha vajaduse katta iga nädalapäev ja ööpäevaringselt.

Kiirlaenu iseloomustab tavapärasest lühem tagasimakse periood. Sõltuvalt laenufirmast võivad lühemad tähtajad olla koguni mõne nädala kanti. Ma palun Riigikogu kõnetooli arupärimisele nr vastuseid andma justiitsminister Andres Anvelti! Justiitsminister Andres Anvelt Härra Riigikogu juhataja! Head Riigikogu liikmed!Kõigepealt tänan teid huvitava arupärimise eest! Teema on väga aktuaalne.

Kuigi me oleme mingil määral sellisest raskest kriisiajast välja tulemas, ei tähenda see seda, et me tulevikus ei võiks jälle mingisuguste probleemidega kokku põrgata, nagu me mujal Euroopaski näeme. Tubli, tore ja töötav pere, mille rivist välja löömiseks piisas pereema pikast haigusest.

Muide mingi võimalus abi saada peaks ju ometi olema ka inimestel, kes ei ole mitte krooniliselt töötud ja vaesed, vaid korraks hätta sattunud, nagu see pereema Päevalehe loos, ning vajaksidki august välja saamiseks kolme kuni viit tuhandet krooni. Ma ei tea, kas praegu on omavalitsuselt võimalik saada mingit ühekordset mõnetuhandekroonist toetus ja kui on, siis mis tingimustel.

Nii et kui teeks kodanikeliikumise, oleks positiivne programm hoolitseda selle eest, et kindlalt oleks sellised ühekordse abi saamise võimalused, orgunnitagu seda siis riigi või omavalitsuse tasandil või üldse mõni MTÜ. Ja kui see süsteem on juba olemas, et siis inimesed teaksid sellest ka. Veel võiks perspektiivis olla nõustamisprogrammid, mis õpetaks mitte lihtsalt laenuaukudest välja tulema, vaid sinna üldse mitte kukkuma. Hmm, äkki mul need väga lollid mõtted ei olegi?

Entry filed under: Uncategorized. Algas peajaht!Otsitakse ausat poliitikut! Halastusrääkimine nagu halastusseks?Ray D. Noper aprill 28, , e. Ainus asi, mida nõuda võiks, on see, et kiirlaenuandjad teavitaks konkreetselt ja ausalt kõgist laenu kuludest. Seda nõuet ka vaikselt rakendatakse ja asi susiseb. Lihtsalt, idiootidel tuleks igasugune finantsiline tegevus ära keelata, k.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *