Väikelaenul On Mõnevõrra Soodsam Lepingutasu

SEB laenu miinused. Kasulikku Hinnakiri Tingimused Tüüpiline krediidi kulukuse aastamäära näide Lepingueelne teave. Lisavõimalused X krediitkaardid Intressivaba periood kuni 45 päeva. Reisi- ja ostukindlustus. Laenuandjatel pole vahet, kas ostate uue või vanema auto. Siit ka vahe autoliisinguga. Autoliisingut on kergem saada uuele autole ning autoliisingu intressimäär on madalam, kui soovite uut autot. Mõlema laenu puhul lisandub ka lepingutasu.

Väikelaen tagatiseta on mõnevõrra soodsam lepingutasu, kuid autolaenul on natukene parem loe: madalam intressimäär. Võrreldes kiir laen teiste laenudega, ei saa rääkida üldisest madalast intressist, sest kiirlaenu intressimäär on tunduvalt kõrgem, kui muudel laenudel. Küll aga, kui kiirlaene võrrelda teiste kiirlaenudega leiab üsna suuri erinevusi intressides ning mõned kiirlaenud on tunduvalt soodsamad , kui teised.

Intress on ainult üks kriteerium, mis määrab laenu kulukuse.

Lisame koos kiirlaenudega ka krediidikonto laenuandjad, sest tihtipeale laenuandjad, kes pakuvad kiirlaene pakuvad ka krediidikontot ning inimesed, keda huvitab kiirlaen, huvitav ka krediidikonto. Madalaima intressiga kiirlaenud ja krediidikontod:. Tõenäoliselt on tegu kampaaniaga ning sellist intressi ei pakuta regulaarselt. Intress on ainult üks kriteerium, mis määrab tagatiseta laen kulukuse. Laenu taotlemine on äärmiselt mugavaks tehtud ja seda on võimalik teha isegi kodust lahkumata.

Selleks tuleb külastada laenufirma kodulehte, täita ära avaldus ja jääda vastust ootama. Vajaduse korral tuleb esitada ka konto väljavõte. Enne mistahes laenu väljastamist kontrollitakse inimese eelnevat maksekäitumist ja tausta, see mängib otsuse tegemisel suurt rolli. Soovi korral saab laenu taotleda ka laenufirma kontoris koha peal ning palju ettevõtted võimaldavad seda teha ka Postkontorites ja teatud poodides. Taotlemisel olge valmis ka selleks, et laenufirma esindaja võtab teiega ühendust ja küsib lisainfot.

Tänapäeval on laenamise suureks plussiks laenuteenuste paindlikus. Reisilaenuna sobib kasutada kõiki pankade tarbimislaene, kuid näiteks Coop Pangal on olemas eraldi reisilaenu pakkumine. Tegemist on nišitootega inimesele, kes on on kirglik ja omab rohkelt elujõudu. See laen on hobidega seotud väljaminekute rahastamiseks kui ees ootavad uued väljakutsed ning eneseületused või soovid end rutiinist lahti murda.

Hariduslaenu nimetust ei tohiks segamini ajada õppelaenuga. Hariduslaenust rääkides on tegemist sihtotstarbelise väikelaenuga pangast, mida pakub Bigbank. Hariduslaen aitab tasuda kulutuste eest haridusele nii Eestis kui välismaal, kui soovid oma oskusi ja teadmisi arendada. Laen ei ole mõeldud ainult kooliõpilastele, vaid laiemale ringile, kes soovib investeerida oma tulevikku.

Remondilaen on laen, mis on mõeldud oma kodu või suvila remondiks- ja renoveerimiseks.

Õppelaen on aga erisoodustusega riigi poolt tagatud laen õpilastele ning üliõpilastele, millel on madalam intress ja tasuta lepingu sõlmimine. Enesest mõistetavalt vajavad tõsised remonditööd märkimisväärset summat raha. Remondilaen on laen, mis on mõeldud oma kodu või suvila remondiks- ja renoveerimiseks. Kuna tegemist on tarbimislaenuga, sobib remondilaenu kasutada lisaks ka rikki läinud kodutehnika asemele uue soetamiseks või sisustuse- ja interjööri värskendamiseks. Laenu tähtaeg on kuni 7 aastat. Tagatist ei ole vaja.

Suurema summa jaoks sobib pigem kodulaen, kuid selle taotlemine on keerulisem ja raha kasutamine piirangutega. Astu sammukene lähemale oma unistuste kodule. Kodulaenud aitavad inimestel ehitada maju, osta kortereid või renoveerida olemasolevat elamist, andes selleks kõik vajalikud vahendid. Kinnisvara soetamisega kaasnev suurem laenusumma võib tähendada vajadust laenule lisatagatise seadmiseks või laenusummale eraisikust käendaja olemasolu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *